Maraton Sołectw – wyniki po Mistrzostwach Aktywności w Tuszymie

Za nami kolejne wydarzenie w ramach Maratonu sołectw, tj. Mistrzostwa Aktywności mieszkańców Gminy Przecław. Podczas wydarzenia mieszkańcy mieli możliwość sprawdzić swoje możliwości aż w 10-ciu konkurencjach rekreacyjnych, których wyniki były zaliczane do generalnej klasyfikacji Maratonu. W wydarzeniu wzięło czynnie udział 70 – ciu uczestników.

Liczba reprezentantów w poszczególnych Zespołach przedstawia się następująco:

Zespół A – 21 uczestników (2 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach) Frekwencja: 10 konkurencji – 100 %

Zespół D – 17 uczestników (6 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 10 konkurencji – 100 %

Zespół C – 16 uczestników (7 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 10 konkurencji – 100 %

Zespół B – 16 uczestników (3 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 7,5 konkurencji w tym „Lewy rower” 1 reprezentant z dwóch – 75 %

Poniżej znajduję się klasyfikacja w poszczególnych konkurencjach:

„Piłkarskie kręgle” konkurencja dla Radnych i Sołtysów I miejsce – Paweł Weryński i Marek Kocoł z Błonia i Zaborcza (Zespół C)I, I miejsce – Ryszard Brzozowski i Piotr Grochowina (Zespół A), III miejsce – Kazimierz Jemioło i Zbigniew Kipa (Zespół D)IV miejsce – Stanisław Helowicz (Zespół B)

„Konkurs strzelecki dla rodzin” rzut piłką do ręcznej do pustej bramki z ustalonej odległości, I miejsce – Dariusz, Beata i Witold Chmurowie z Łączek Brzeskich (Zespół C), II miejsce – Adam, Lidia i Sebastian Wojtaszkowie (Zespół D) i Mirosław, Aleksandra i Jakub Jabłońscy (Zespół B), IV miejsce – Paweł, Anna i Hubert Partykowie (Zespół A)

„Beczka z wodą” konkurencja dla Radnych Seniorów i Radnych Młodzieżowych, I miejsce – Dariusz Chmura i Jakub Kilian z Łączek Brzeskich (Zespół C), II miejsce – Adrianna Paszko i Piotr Grochowina (Zespół A), III miejsce – Paweł Haracz i Zbigniew Kipa (Zespół D)

„Wyścig po buty” konkurencja dla rodzin, I miejsce – Zbigniew, Katarzyna i Jakub Torbowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce – Tomasz, Anna i Aleksandra Trzepaczowie (Zespół C), III miejsce – Andrzej, Ewa i Tomasz Gawrysiowie (Zespół B), IV miejsce – Zdzisław Lasota, Ewa i Krystian Haraczowie (Zespół D)

„Lewy rower” jazda „lewym” rowerem na odległość I miejsce – Marcin Kozak z Białego Boru (Zespół D), II miejsce – Andrzej Helowicz z Błonia (Zespół C), III miejsce – Agnieszka Helowicz z Błonia (Zespół C), IV miejsce – Kacper Zaręba (Zespół B), V miejsce – Seweryn Wojtaszek (Zespół D), VI miejsce – Tomasz Mazur (Zespół A), VII miejsce – Arkadiusz Jędrychowski (Zespół A)

„Sprzątanie” umieszczanie piłek do nogi w bramce na czas (tata z synem) I miejsce – Łukasz i Szymon Gawrysiowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce – Marcin i Szymon Dorociakowie (Zespół B), III miejsce – Paweł i Kacper Kilianowie (Zespół C)IV miejsce – Wiesław i Krystian Haraczowie (Zespół D)

„Bieg rodzinny w spodniach” I miejsce – Robert, Małgorzata i Anna Zarębowie (Zespół B), II miejsce – Adam, Lidia i Sebastian Wojtaszkowie (Zespół D), III miejsce – Tomasz, Anna i Aleksandra Trzepaczowie (Zespół C), IV miejsce – Andrzej, Monika i Dawid Hebdowie (Zespół A)

„Wyścig z arbuzem” konkurencja dla gospodyń i gospodarzy, I miejsce – Danuta i Janusz Rusinowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce – Maria i Władysław Najuchowie (Zespół D), III miejsce – Elżbieta i Władysław Myjakowie (Zespół C), IV miejsce – Stanisława i Stanisław Augustynowie (Zespół B)

„Waga płaczu przodem” dla siłaczy, I miejsce – Zbigniew Torba z Tuszymy (Zespół A), II miejsce – Stanisław Betlej z Dobrynina (Zespół D), III miejsce – Damian Kulik z Tuszymy (Zespół A), IV miejsce – Dariusz Brodziak (Zespół C), V miejsce – Paweł Weryński (Zespół C), VI miejsce – Krystian Gawryś (Zespół B), VII miejsce – Paweł Strzelczyk (Zespół D), VIII miejsce – Marcin Dorociak (Zespół B)

„Bryczka” wyścig na czas Pan wiezie Panią na Bryczce, I miejsce – Maria Najuch, Stanisław Betlej z Dobrynina (Zespół D), II miejsce – Ewa i Andrzej Gawrysiowie (Zespół B), III miejsce – Jolanta i Waldemar Nowakowie (Zespół A), IV miejsce – Elżbieta i Władysław Myjakowie (Zespół C)

 

DSC 0880 (1024x681)
DSC 0880 (1024x681)
Aperture: 11Camera: NIKON D3200Iso: 280Orientation: 1
« 1 z 23 »

Post Author: admin