sitename

www.sdktuszyma.pl
slide4.jpg - slide5.jpg - slide6.jpg - slide7.jpg - slide1.jpg - slide2.jpg - slide3.jpg -
Film promocyjny - pracownia orange
w SDK w Tuszymie
Kliknij na miniaturke aby obejrzeć
Strona internetowa Urzędu Miejskiego w Przecławiu

 
Strona internetowa Miejskiego Centrum Kultury w Przecławiu

 
Strona internetowa Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu

Strona Internetowa Zespołu Szkół im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Przecławiu
 

Aktualności

Przecławska Cza Cza 2015 - relacja

30.09.2015

27 września 2015r. Przecław gościł pary taneczne z całej Polski, które wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Przecławska Cza Cza". Do Przecławia przyjechało w sumie ponad 80 par z ponad 20 klubów i szkół tańca z podkarpacia, małopolski, Radomia, Kielc, Zamościa i Lublina. Organizatorem turnieju był Samorządowy Dom Kultury w Tuszymie i Szkoła Tańca Gala Mielec. Turniej jak co roku podzielony został na trzy bloki taneczne z których I wystartował o godz. 1000, II 1330 a trzeci o godz. 1730.W Przecławiu rywalizowali tancerze klas tanecznych: H,F,G,E,D,C i B.
Zmagania par tanecznych oceniała komisja sędziowska w składzie:

Sędzia Głównypunktujący / Adam Berkowicz z Jasła oraz Agnieszka Gąsiorowska z Krakowa Janusz Biały z Krakowa Katarzyna Betleja-Kosubek z Katowic Konrad Buczma z Lublina Henryk Kosubek z Katowic Piotr Kwaśniak z Rzeszowa.

Turniej Tańca w Przecławiu organizowany jest od 9 lat w 2016r., odbędzie się jegojubileuszowa X edycja, głównym celem organizowanego turnieju, jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zrzeszonym w miejscowych klubach i szkołach tańca udziału w profesjonalnej imprezie tanecznej. To także umożliwienie lokalnemu społeczeństwu dostępu do takiej formy spędzania wolnego czasu.

E.A-G

« powrót

Liczba odwiedzin: 135570