sitename

www.sdktuszyma.pl
slide4.jpg - slide5.jpg - slide6.jpg - slide7.jpg - slide1.jpg - slide2.jpg - slide3.jpg -
Film promocyjny - pracownia orange
w SDK w Tuszymie
Kliknij na miniaturke aby obejrzeć
Strona internetowa Urzędu Miejskiego w Przecławiu

 
Strona internetowa Miejskiego Centrum Kultury w Przecławiu

 
Strona internetowa Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu

Strona Internetowa Zespołu Szkół im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Przecławiu
 

Aktualności

Maraton Sołectw - wyniki po Mistrzostwach Aktywności w Tuszymie

12.07.2016

Za nami kolejne wydarzenie w ramach Maratonu sołectw, tj. Mistrzostwa Aktywności mieszkańców Gminy Przecław. Podczas wydarzenia mieszkańcy mieli możliwość sprawdzić swoje możliwości aż w 10-ciu konkurencjach rekreacyjnych, których wyniki były zaliczane do generalnej klasyfikacji Maratonu. W wydarzeniu wzięło czynnie udział 70 - ciu uczestników.

Liczba reprezentantów w poszczególnych Zespołach przedstawia się następująco:

Zespół A - 21 uczestników (2 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach) Frekwencja: 10 konkurencji - 100 %

Zespół D - 17 uczestników (6 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 10 konkurencji - 100 %

Zespół C - 16 uczestników (7 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 10 konkurencji - 100 %

Zespół B - 16 uczestników (3 reprezentantów rywalizowało w dwóch konkurencjach)Frekwencja: 7,5 konkurencji w tym „Lewy rower" 1 reprezentant z dwóch - 75 %

Poniżej znajduję się klasyfikacja w poszczególnych konkurencjach:

„Piłkarskie kręgle" konkurencja dla Radnych i Sołtysów I miejsce - Paweł Weryński i Marek Kocoł z Błonia i Zaborcza (Zespół C)I, I miejsce - Ryszard Brzozowski i Piotr Grochowina (Zespół A), III miejsce - Kazimierz Jemioło i Zbigniew Kipa (Zespół D)IV miejsce - Stanisław Helowicz (Zespół B)

„Konkurs strzelecki dla rodzin" rzut piłką do ręcznej do pustej bramki z ustalonej odległości, I miejsce - Dariusz, Beata i Witold Chmurowie z Łączek Brzeskich (Zespół C), II miejsce - Adam, Lidia i Sebastian Wojtaszkowie (Zespół D) i Mirosław, Aleksandra i Jakub Jabłońscy (Zespół B), IV miejsce - Paweł, Anna i Hubert Partykowie (Zespół A)

„Beczka z wodą" konkurencja dla Radnych Seniorów i Radnych Młodzieżowych, I miejsce - Dariusz Chmura i Jakub Kilian z Łączek Brzeskich (Zespół C), II miejsce - Adrianna Paszko i Piotr Grochowina (Zespół A), III miejsce - Paweł Haracz i Zbigniew Kipa (Zespół D)

„Wyścig po buty" konkurencja dla rodzin, I miejsce - Zbigniew, Katarzyna i Jakub Torbowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce - Tomasz, Anna i Aleksandra Trzepaczowie (Zespół C), III miejsce - Andrzej, Ewa i Tomasz Gawrysiowie (Zespół B), IV miejsce - Zdzisław Lasota, Ewa i Krystian Haraczowie (Zespół D)

„Lewy rower" jazda „lewym" rowerem na odległość I miejsce - Marcin Kozak z Białego Boru (Zespół D), II miejsce - Andrzej Helowicz z Błonia (Zespół C), III miejsce - Agnieszka Helowicz z Błonia (Zespół C), IV miejsce - Kacper Zaręba (Zespół B), V miejsce - Seweryn Wojtaszek (Zespół D), VI miejsce - Tomasz Mazur (Zespół A), VII miejsce - Arkadiusz Jędrychowski (Zespół A)

„Sprzątanie" umieszczanie piłek do nogi w bramce na czas (tata z synem) I miejsce - Łukasz i Szymon Gawrysiowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce - Marcin i Szymon Dorociakowie (Zespół B), III miejsce - Paweł i Kacper Kilianowie (Zespół C)IV miejsce - Wiesław i Krystian Haraczowie (Zespół D)

„Bieg rodzinny w spodniach" I miejsce - Robert, Małgorzata i Anna Zarębowie (Zespół B), II miejsce - Adam, Lidia i Sebastian Wojtaszkowie (Zespół D), III miejsce - Tomasz, Anna i Aleksandra Trzepaczowie (Zespół C), IV miejsce - Andrzej, Monika i Dawid Hebdowie (Zespół A)

"Wyścig z arbuzem" konkurencja dla gospodyń i gospodarzy, I miejsce - Danuta i Janusz Rusinowie z Tuszymy (Zespół A), II miejsce - Maria i Władysław Najuchowie (Zespół D), III miejsce - Elżbieta i Władysław Myjakowie (Zespół C), IV miejsce - Stanisława i Stanisław Augustynowie (Zespół B)

„Waga płaczu przodem" dla siłaczy, I miejsce - Zbigniew Torba z Tuszymy (Zespół A), II miejsce - Stanisław Betlej z Dobrynina (Zespół D), III miejsce - Damian Kulik z Tuszymy (Zespół A), IV miejsce - Dariusz Brodziak (Zespół C), V miejsce - Paweł Weryński (Zespół C), VI miejsce - Krystian Gawryś (Zespół B), VII miejsce - Paweł Strzelczyk (Zespół D), VIII miejsce - Marcin Dorociak (Zespół B)

„Bryczka" wyścig na czas Pan wiezie Panią na Bryczce, I miejsce - Maria Najuch, Stanisław Betlej z Dobrynina (Zespół D), II miejsce - Ewa i Andrzej Gawrysiowie (Zespół B), III miejsce - Jolanta i Waldemar Nowakowie (Zespół A), IV miejsce - Elżbieta i Władysław Myjakowie (Zespół C)




Kliknij na miniaturkę aby przejść do galerii...

« powrót

Liczba odwiedzin: 135568