sitename

www.sdktuszyma.pl
slide4.jpg - slide5.jpg - slide6.jpg - slide7.jpg - slide1.jpg - slide2.jpg - slide3.jpg -
Film promocyjny - pracownia orange
w SDK w Tuszymie
Kliknij na miniaturke aby obejrzeć
Strona internetowa Urzędu Miejskiego w Przecławiu

 
Strona internetowa Miejskiego Centrum Kultury w Przecławiu

 
Strona internetowa Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu

Strona Internetowa Zespołu Szkół im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Przecławiu
 

Aktualności

Dzień Kobiet 2017

10.03.2017


Kliknij na zdjęcie aby przejść do galeriiKobieta w Tradycji Regionu - to już 11 edycja wydarzenia podczas którego poznajemy Najaktywniejsze Stowarzyszenie Kobiece Gminy Przecław.

Dokładnie w Dzień Kobiet czyli 8 marca w Domu Kultury w Przecławiu odbyła się kolejna edycja wydarzenia „Kobieta w Tradycji Regionu". Impreza ta jest okazją do podsumowania działalności stowarzyszeń kobiecych za rok poprzedni. W trakcie tego spotkania wręczana jest również statuetka „Najaktywniejszego Stowarzyszenia Kobiecego mijającego roku".
Za aktywną działalność w roku 2016r. taką statuetkę i tytuł „Najaktywniejszego Stowarzyszenia Kobiecego" - otrzymało stowarzyszenie „Razem dla Wsi Zaborcze". Podziękowania i statuetkę, prezes stowarzyszenia Alina Lassota wraz z członkami zarządu odebrała z rąk Burmistrza Przecławia Ryszarda Wolanina któremu towarzyszyli przewodniczący Rady Miejskiej w Przecławiu Zenon Krawczyk oraz radni powiatowi Maciej Jemioło i Mariusz Barnaś. Stosowne podziękowania i drobne upominki odebrały też pozostałe stowarzyszenia kobiece działające na terenie gminy Przecław.
Spotkaniu towarzyszył program artystyczny na który złożyły się występy kabaretowe, które na chwilę przeniosły zgromadzone panie m.in. w „czasy PRL-u" i „na dziki zachód", konkurs z nagrodami oraz recital muzyczny młodej zdolnej przecławianki Oli Malczyńskiej.

« powrót

Liczba odwiedzin: 135571